• Filistin Cad. Beyaz Zambaklar Sok. 9/1 Çankaya/ANKARA
  • 0312 468 60 88

Hakkımızda

2016 tarihinde kurulan Orka Balık Restoran,en kaliteli deniz ürünlerini, Ege ve Akdeniz mutfağıyla harmanlayıp benzersiz bir hizmetle damak tadınıza özel bir iz bırakıyor... Orhan ünver tarafından kurulan Orka Balık, Ankara'lıları "Balıkta yeni marka Orka" ile buluşturuyor.

Ankara'nın en nezih semtlerinden Gaziosmanpaşa Beyaz Zambaklar sokak (eski Kader sokak) misafirlerini ağırlıyor. Sağlık ve lezzeti ön planda tutan Orka Balık tüm ürünlerini tam mevsiminde değerli misafirlerimize özel dokunuşlarla sunmaktadır. Neredeyse tüm profesyonel yöneticilerin hayali olan, küçük ve şirin bir mekan açma düşüncesini Orhan Ünver ve ekibi gerçekleştirmiştir.

2016 yılından beri zor ama kaliteli bir hizmet sunma yolculuğu başlamıştır... Bu yolculukta bize destek veren tüm değerli misafirlerimize ve yardımları esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz.

Orhan Ünver'in yaşamış olduğumuz toplumda kalitesi ve kişiliği olan şahsiyet olarak biliniyorsak, işletmemizin kalitesi ve kendine has kişiliği olmalı mantığı ile bu güne değin bu anlayıştan hiç bir zaman uzaklaşmayarak ve kendimizi yenilemek adına geliştirmekten de vazgeçmeyerek halen siz değerli misafirlerimi ağırlamaktan mutluluk ve onur duyuyoruz.

Balıkta Yeni Marka ORKA!